Територія Вашої безпеки


Про нас

Ми раді вітати Вас на нашому сайті! Компанія створена в 2010 році, але завдяки професіоналізму наших співробітників, ми впевненими кроками освоюємо нові види послуг які ми можемо надати нашим замовникам. За невеликий  час роботи ТОВ «ІБК «Територія Безпеки» зарекомендувала себе як професійна та відповідальна компанія. Наша компанія професійно займається технічними системами безпеки та електромонтажними роботами. Всі роботи виконуємо починаючи з огляду об’єкта, складаємо концепцію, рахуємо кошторис, виконуємо проектні роботи, узгоджуємо у відповідних органах, поставляємо обладнання та матеріали замовнику, проводимо монтажні та пуско-налагоджувальні роботи, вводимо об’єкт в експлуатацію. Таким чином ми можемо запропонувати замовнику виконання робіт «під ключ» з повним циклом виробництва (послуг).

 

Ми завжди відкриті для ділового партнерства і встановлення взаємовигідних довгострокових стосунків. Зростаюче число клієнтів свідчить про те, що ми робимо вірні кроки і заслуговуємо на їх довіру. Ви отримуєте максимальний результат при мінімальних витратах.

 

Партнери


Завжди на зв'язку!


Готові почати свій наступний проект з нами? Відмінно! Зателефонуйте нам або надішліть нам листа, і ми зв'яжемося з вами як можна швидше!