Територія Вашої безпеки


Мультимедійні системи

Мультимедійні системи - необхідна складова сучасних офісів, учбових і культурних закладів, а також державних і громадських об'єктів. Їх основне завдання -оптимизация робочих процесів за допомогою видаленого конференц-зв'язку, трансляції відео і аудіо сигналів з рекламною, інформаційною або повчальною метою.

Наша компанія виконує проектування, поставку, монтаж, а також пуско-наладку і сервісне обслуговування наступних систем мультимедіа :

Система відео-конференц зв'язку (ВКЗ) - дозволяє проводити конференції, переговори, лекції, семінари і ін.

Система проведення презентацій
Комплексне рішення для переговорних кімнат і конференц-залів. Поєднує інформативність з максимально наочною візуалізацією інформації для проведення доповідей і презентацій. Включає устаткування для демонстрації на відео-стінах, проекторах, моніторах або інтерактивних дошках. Може бути поєднана з системою відео-конференц-зв'язку.

Система сповіщення, трансляції і розподілу аудіо-відео сигналу
Зазвичай використовується в торгових центрах, офісах, аеропортах, вокзалах та ін. Дозволяє збільшити гучність або розбірливість звуку там, де природні джерела звуку (людський голос, музичні інструменти і ін.) не відповідають розмірам приміщення або його специфіці. Включає підсилювачі потужності і комплект акустичних систем. Транслює звукові повідомлення, а також візуальну інформацію на монітори або проектори. Система дозволяє розділяти об'єкт на зони і передавати різну інформацію для кожної з них.

Медіафасад
Устаткування, розміщене на головному фасаді будівлі або в приміщенні. Є динамічною світлодіодною поверхнею будь-якої форми і площі, може підкреслювати архітектуру будівлі або виконувати рекламні завдання.

Для зручності експлуатації мультимедійна система інтегрується в інформаційну мережу з єдиним пультом управління. Усі компоненти наших систем, у тому числі віддалені, взаємопов'язані і синхронізовані між собою, мають централізоване і дистанційне управління.

Партнери


Завжди на зв'язку!


Готові почати свій наступний проект з нами? Відмінно! Зателефонуйте нам або надішліть нам листа, і ми зв'яжемося з вами як можна швидше!