Територія Вашої безпеки


Сучасні комплекси автоматичної пожежної сигналізації забезпечують своєчасне виявлення вогнища займання і негайне сповіщення про виникнення пожежонебезпечної ситуації. Актуальною тенденцією наших днів є не лише установка датчиків виявлення займання і облаштувань сповіщення, але і автоматичних протипожежних сигналізацій і засобів пожежогасіння, що дозволяють в найкоротші терміни локалізувати джерело займання і запобігти таким чином виникненню пожежі. Усе це дозволяє одного разу витративши засоби на проектування і установку протипожежної системи, надалі забезпечити себе від виникнення неприємностей, пов'язаних з появою небезпечних ситуацій.

Можна виділити два основних типи сучасних систем пожежної сигналізації :
Адресні системи визначають конкретне місце, в якому сталося спрацьовування датчика, що значно підвищує міру оперативності реакції на ситуацію відповідних служб.
Аналогові системи пожежної сигналізації має сенс встановлювати тільки в невеликих приміщеннях, для яких знайти місце займання не стане великою проблемою.

Однією з найважливіших умов підвищення безпеки об'єктів є установка протипожежної сигналізації. Але не варто забувати і про те, що надійна робота автоматичних пристроїв можлива лише при її грамотному монтажі і регулярному сервісному обслуговуванні. Ось чому для проектування, розробки і монтажу необхідно звертатися до організації, що спеціалізуються на цьому виді діяльності. Ваш підрядник повинен мати не лише багатий досвід по проектуванню і монтажу АПС, але і відповідні допуски і ліцензії, що надають право на здійснення цього виду діяльності. При замовленні розробки і установки пожежної сигналізації також корисно дізнатися, чи робить ця організація послуги з сервісного обслуговування встановлюваного устаткування. Адже якщо гарантійне обслуговування є прямим обов'язком підрядника, то подальший щомісячний сервіс варто обговорювати окремо. І частенько буває розумним замовляти весь комплекс послуг з монтажу АПС "під ключ", що дозволить уникнути непорозуміння і зайвих витрат.

Партнери


Завжди на зв'язку!


Готові почати свій наступний проект з нами? Відмінно! Зателефонуйте нам або надішліть нам листа, і ми зв'яжемося з вами як можна швидше!