Територія Вашої безпеки


Проєктування кабельних систем

До складу проект СКС – входять горизонтальна і магістральна системи. Магістраль заснована на розподілі поверховості будівлі, а також кількістю об’єктів єдиної системи. Горизонтальна – локальна мережа, яка об’єднує кабелю, і забезпечує доступ до центральної магістралі. Довірити проектування кабельних систем потрібно професіоналам компанії ТОВ «ІБК« Територія Безпеки ». Замовити проект і монтаж СКС можна на сайті t-security.com.ua.

Тільки правильно розроблений проект може забезпечити безперебійну передачу різнопланової інформації. Проектна документація створюється на основі вимог до СКС:

— наявність телефонного зв’язку;

— інтернет-з’єднання і комп’ютерна внутрішня мережа;

— наявність відеоспостереження та охоронної сигналізації;

— установка управління сухорлявий і аварійної безпекою.

Співробітник ТОВ «ІБК« Територія Безпеки »після аналізу об’єкта створює проектно-кошторисну документацію та погоджує з замовником і при необхідності і в органах нагляду. Для тривалого експлуатаційного періоду роботи кабельних мереж в підсистеми закладена можливість їх розширення або зміни конфігурації. Також варто враховувати і те, що в експлуатаційний період системи може змінитися кілька поколінь комп’ютерів, електронної техніки та мережевих пристроїв.

Компанія ТОВ «ІБК« Територія Безпеки »пропонує проектування СКС, установку і монтаж обладнання мережі, а також гарантійне та сервісне обслуговування за вигідною ціною. Дізнатися ціни на послуги можна в прайсі на сайті t-security.com.ua.

Чому ми?


Професіоналізм

Наш колектив професіоналів любить свою роботу і цінує своїх замовників

Швидкість

Ми працюємо швидко і націлені на 100% результат

Надійність

Комплексні інженерні рішення гарантують безпкеку і функціональність в кожну секунду робочого процесу

Економність

Розумне співвідношення ціни та якості

Партнеры


T-SECURITY › Безпека Номер — ❶ › Кращі Системи! › Site-Ok.ua