Територія Вашої безпеки


Модернізація системи СКС

Який би структурованої і швидкісний не була мережа СКС, технічний прогрес не стоїть на місці – випускається новітня комп’ютерна техніка та електронний пристрою, потрібно збільшити кількість персоналу. Якщо кабельні системи не відповідають необхідним параметрам, можна в компанії ТОВ «ІБК« Територія Безпеки »замовити модернізацію. Фахівці компанії проведуть монтажні роботи саме на тих ділянках, які підвищують ефективність функціонування СКС.

З чого складається модернізація

Щоб модернізувати мережу, потрібно з’ясувати її основні недоліки та чого не вистачає для повноцінного функціоналу. При проектуванні і установки систем, замовник повинен передбачити розширення мережі або зміни конфігурації (залишити запас кабелю). Співробітники компанії ТОВ «ІБК« Територія Безпеки »починають роботу з обстеження будівлі та аудиту мереж. Аудит покаже всі слабкі місця, що дозволить оперативно коригувати робочий процес.
Найчастіше в оновленні потребують такі робочі вузли:

— кабель – потрібно прокладати нові мережі при доповненні робочих місць в офісі;

— мережеве обладнання – заміна розеток, патч корду, провідників.

Для якісного оновлення функції СКС необхідні 2 фактора – правильно підібране устаткування і якісно проведений аудит. Команда ТОВ «ІБК« Територія Безпеки »є професіоналами і гарантують високу якість виконаних робіт з модернізації структурованих кабельних систем.

Чому ми?


Професіоналізм

Наш колектив професіоналів любить свою роботу і цінує своїх замовників

Швидкість

Ми працюємо швидко і націлені на 100% результат

Надійність

Комплексні інженерні рішення гарантують безпкеку і функціональність в кожну секунду робочого процесу

Економність

Розумне співвідношення ціни та якості

Партнеры


T-SECURITY › Безпека Номер — ❶ › Кращі Системи! › Site-Ok.ua