Територія Вашої безпеки


Монтаж дверних замків і засувок

Замки і засувки являють собою найпростішу систему контролю доступу на територію (у приміщення) та систему охорони. Насправді ці механізми є першим зовнішнім краєм (периметром) системи охорони, деякі можуть додатково виконувати функції сигналізації (наприклад, електрозамки і електрозачіпки).

Сучасні замки і засувки діляться за способом установки на врізні і накладні за типом механізму – сувальдні і циліндрові. Накладні кріпляться на дверне полотно, а врізні «вшиваються» в саме дверне полотно. Вибираючи замок за типом механізму, треба знати, що:

— Сувальдні механізми складаються з пластин, оснащених спеціальними пружинами і зубцями (сувальдов), які повинні вишикуватися в певному порядку, щоб відкрити замок. Цей тип замкового механізму самий надійний, але, якщо потерли від нього ключ, то доведеться міняти весь замок;

— Циліндрові найбільш популярні завдяки своїй практичності, так як при втраті ключа досить замінити «секрет» замку (личинку). Принцип дії циліндрових замків той же, що і сувальдних: набір пластин шикується у визначеному порядку, а зубцями оснащений плоский ключ.

Сучасні замки і заскочки за принципом фіксації (тобто закриття і відкриття) механізму, поділяються на:

— Механічні – найпростіші, закриваються і відкриваються тільки за допомогою ключа;

— Електромеханічні – замок закривається двома способами одночасно: за допомогою ключа та електричного механізму, блокуючого «секрет» замку. Цей вид замків може замикатися/відпиратися з допомогою електронного чіпа, вбудованого в пластикову карту.

— Електромагнітні – механізм управляється за допомогою електромагніту.

Нюансів вибору замків і засувок безліч, і розібратися в них може тільки фахівець в цій області. Якщо ви вирішили замінити або встановити замок на двері, зверніться до співробітників ТОВ «ІБК «Територія Безпеки» – вони знають толк в замках і добре розбираються в безлічі їх видів і типів. Наші співробітники допоможуть вам у правильному виборі замки чи засувки залежно від виду двері, місця її розташування (вхідні або міжкімнатні), її ваги і матеріалу виготовлення.

Чому ми?


Професіоналізм

Наш колектив професіоналів любить свою роботу і цінує своїх замовників

Швидкість

Ми працюємо швидко і націлені на 100% результат

Надійність

Комплексні інженерні рішення гарантують безпкеку і функціональність в кожну секунду робочого процесу

Економність

Розумне співвідношення ціни та якості

Партнеры


T-SECURITY › Безпека Номер — ❶ › Кращі Системи! › Site-Ok.ua