Територія Вашої безпеки


Установка рольставнів

Система контролю та обліку доступу не буде повною без захисних ролет: віконних, дверних, гаражних, комірних. Вибір ролет залежить від функцій, які вони повинні виконувати, а їх чимало. Розглянемо лише основну їх частину.

Ролети для дому, офісу, невеликої будівлі виконують функції захисту від злому, проникнення в приміщення, тепло – та шумоізоляційні. Являють собою тонкий каркас з алюмінієвого металопрофілю, заповнені поліуретановою піною. Встановлюються на вікна та вхідні двері. Виконані з посиленого профілю ці ролети поділяються на антивандальні (ступінь захисту середня) і протизламні (висока ступінь захисту, встановлюються на невеликих вітринах, великих вікнах).

Ролети для магазинів, ресторанів, кафе, великих вітрин поєднують в собі тепло – і шумоізоляційні функції з антивандальними (посилений профіль середнього ступеня захисту) та протизламні (висока ступінь захисту).

Ролетні ворота, гаражні ролети застосовуються для закриття дверного отвору в гаражах, воротах. Не володіють тепло – і шумоізоляцією, виконують тільки антивандальну і, більшою мірою, антивзломную функції. Виконуються з посиленого металопрофілю особливої жорсткості, мають високий ступінь захисту. Ці ролети механізму закриття поділяються на вертикальні (відкриваються шляхом пересування зліва направо) і горизонтальні (пересуваються зверху вниз).

Ролети для великих вітрин торгових центрів з гратчастим профілем. Тепло – і шумоізоляцією не мають, ступінь захисту середня. Виконані за типом мобільного решітки і спрямовані на протизломну (у меншій мірі) і антивандальну (більшою мірою) функцію.

Всі ролети за типом закриття бувають ручні (управляються з допомогою шнура, троса, ручки) і автоматичні (електронний механізм закриття/відкриття управляється за допомогою пульта), за типом монтажу: навісні або вбудовані, зовнішні або внутрішні.

Захисні ролети стають все популярнішими завдяки своїй довговічності, гарного естетичного вигляду, економічності, величезному різноманіттю видів і забарвлень.

Вибір ролет залежить від завдань, які вони повинні виконувати, і смаку замовника. Звернувшись в ТОВ «ІБК «Територія Безпеки», ви зробите правильний вибір фахівців, які допоможуть вам зробити правильний вибір ролет і візьмуть на себе всі клопоти по проектуванню їх установки і монтажу.

Чому ми?


Професіоналізм

Наш колектив професіоналів любить свою роботу і цінує своїх замовників

Швидкість

Ми працюємо швидко і націлені на 100% результат

Надійність

Комплексні інженерні рішення гарантують безпкеку і функціональність в кожну секунду робочого процесу

Економність

Розумне співвідношення ціни та якості

Партнеры


T-SECURITY › Безпека Номер — ❶ › Кращі Системи! › Site-Ok.ua