Територія Вашої безпеки


Монтаж турнікетів

Турнікети покликані захищати вхід на територію або вихід з неї, регулювати прохід поки людей по спеціально відведених коридорами (в аеропортах, метро, стадіони). Вибір турнікета залежить від його розрахункової пропускної здатності, особливостей місця установки, способи управління ним. Умовно турнікети діляться на три основних види: напівзростові, повноростові і оптичні і кожен з них має декілька конфігурацій.

Розібратися в їх різноманітті непросто без допомоги фахівців у тій області. Співробітники ТОВ «ІБК «Територія Безпеки» знайомі з усіма особливостями турнікетів і виберуть для вас потрібну модель. В залежності від ваших бажань, технічних умов та функцій, які повинен виконувати турнікет, ми запропонуємо вам найкращий варіант.

Для забезпечення швидкісного проходу, краще вибрати оптичний турнікет. Він являє собою дві тумби, оснащені сенсорними датчиками. Вони фіксують присутність людини і швидкість, з якою він проходить між ними. Оптичні турнікети оптимально підходять для місць, де висока щільність проходять людей – у великих ділових центрах з безліччю офісів, спортивних клубах, великих навчальних закладах. Ці турнікети можуть бути без бар’єрними або мати стулки (розсувні, розпашні) та встановлюються тільки в будівлях.

Для місць, де необхідна підвищена ступінь безпеки (на стратегічних підприємствах, військових чи державних об’єктах) застосовуються повноростові турнікети. Вони являють собою штангу, закріплену між підлогою і стелею, на якій закріплені на певній відстані один від одного і обертаються навколо своєї осі великі лопаті. Пройти між ними може тільки одна людина зі швидкістю, заданою лопатями.

Найпопулярніший вид турнікета – напівростовий, складається з короткої штанги до 1 м заввишки, на якій закріплені лопаті, які обертаються навколо своєї осі. Пройти між ними може тільки одна людина з певною швидкістю. Такі турнікети оснащені фіксатором, блокуючий лопаті. Зняти блокування і пройти між лопатями можна тільки за допомогою пластикової картки-перепустки.

Звернувшись до фахівців фірми «Територія Безпеки», ви отримаєте всю інформацію по кожному виду турнікетів і їх модифікацій. Ми запропонуємо на вибір варіанти турнікетів у відповідності із завданнями, які вони повинні виконувати.

Чому ми?


Професіоналізм

Наш колектив професіоналів любить свою роботу і цінує своїх замовників

Швидкість

Ми працюємо швидко і націлені на 100% результат

Надійність

Комплексні інженерні рішення гарантують безпкеку і функціональність в кожну секунду робочого процесу

Економність

Розумне співвідношення ціни та якості

Партнеры


T-SECURITY › Безпека Номер — ❶ › Кращі Системи! › Site-Ok.ua