Територія Вашої безпеки


Монтаж шлагбаума

У випадках, коли потрібно заблокувати прохід людям або проїзд автотранспорту, а встановлювати ворота недоцільно (на дорозі, виїзді з автомобільної стоянки, залізничному переїзді), краще перепинити прохід (проїзд) з допомогою шлагбаума.

Принцип дії всіх шлагбаумів однаковий – горизонтальна штанга (стріла), закріплена на вертикальній опорі (стійки, тумби), опускається або піднімається, перегороджуючи і відкриваючи дорогу. За типом управління ці механізми бувають ручними або автоматичними. Ручні шлагбауми найпростіші і встановлюються там, де немає доступу до електромережі. Піднімаються і опускаються вручну за допомогою фізичної сили людини, іноді оснащені противагою. Автоматичні приводяться в рух за допомогою електродвигуна або гідравлічної системи. Зважаючи легкості в управлінні і невисокої вартості, ці шлагбауми дуже популярні і затребувані.

За способом відкривання, вони поділяються на:

— Вертикальні – найпоширеніші, в них стріла піднімається вгору, відкриваючи дорогу;

— Поворотні – відкриваються за типом двері в напрямку від руху пішоходів та автотранспорту;

— Відкатні – відкриваються за типом двері, але має не стрілу, а повноцінне загородження, що складається з складних секцій.

В залежності від умов експлуатації, вибирається вид стріли: квадратні, прямокутні, круглі, складні, секційні. Там, де потрібно забезпечити високу ступінь безпеки людей в експлуатації шлагбаумів, краще звернути увагу на ланцюгову модель – в ній роль стріли виконує ланцюг, натягнутий між двома стійками. Цей шлагбаум автоматичний і оснащений датчиками руху, які фіксують наближення автомобіля і опускають ланцюг вниз.

Вибір хорошого і підходить під ваші вимоги шлагбаума – не просте завдання. Зверніться у ТОВ «ІБК «Територія Безпеки» за допомогою, довірте нам свою проблему і ми надаємо готове рішення з урахуванням усіх факторів:

— Вибір виду шлагбаума з урахуванням розрахунку пропускної здатності – кількості циклів відкривання/закривання за певний проміжок часу;

— Типи управління;

— Погодних і технічних умов експлуатації;

— Місця установки – від нього залежить вибір типу стріли.

Довірте установку шлагбаума і його обслуговування професіоналів фірми «Територія Безпеки» і ви гарантовано отримаєте якісну роботу і надійний шлагбаум.

Чому ми?


Професіоналізм

Наш колектив професіоналів любить свою роботу і цінує своїх замовників

Швидкість

Ми працюємо швидко і націлені на 100% результат

Надійність

Комплексні інженерні рішення гарантують безпкеку і функціональність в кожну секунду робочого процесу

Економність

Розумне співвідношення ціни та якості

Партнеры


T-SECURITY › Безпека Номер — ❶ › Кращі Системи! › Site-Ok.ua