Територія Вашої безпеки


Монтаж дверних доводчиків

Ляскаючі двері розхитують не тільки нервову систему людини, а й доводять до аварійного стану дверну. Боротися з цим покликані дверні доводчики – спеціальні пристосування, які плавно закривають двері, зберігаючи комфорт і тепло в приміщенні, а дверну коробку від передчасного зношування.

Принцип дії всіх доводчиків простий і однаковий у всіх конструкціях: тяга при відкриванні дверей надає руху пружинний механізм, масло в якому пригальмовує стиснення або разжимание пружини. Типи конструкцій цих механізмів відрізняються за типами механізму: гідравлічні (масляні) або з пружинним поворотним дією; способам монтажу: встановлюються в різних місцях – на двері, на стелі, в кутку.

Залежно від розміру і ваги двері використовуються доводчики, розраховані на різну вагу, різні типи дверних замків. Розібратися у всіх тонкощах правильного вибору і установки дверного доводчика можна, але бажано довірити цю роботу професіоналам. Співробітники ТОВ «ІБК «Територія Безпеки»зроблять за вас всю роботу за 2-3 години – від вас вимагається тільки телефонний дзвінок із замовленням послуги. Ми гарантуємо якість нашої роботи і довгу службу ваших дверей.

Чому ми?


Професіоналізм

Наш колектив професіоналів любить свою роботу і цінує своїх замовників

Швидкість

Ми працюємо швидко і націлені на 100% результат

Надійність

Комплексні інженерні рішення гарантують безпкеку і функціональність в кожну секунду робочого процесу

Економність

Розумне співвідношення ціни та якості

Партнеры


T-SECURITY › Безпека Номер — ❶ › Кращі Системи! › Site-Ok.ua