Територія Вашої безпеки


Установка системи СКУД

Автоматична система управлінням в’їзду та виїзду транспорту на територію, виходу і входу людей в будівлю / приміщення – система контролю і управління доступом (СКУД), покликана максимально поліпшити систему безпеки на підприємстві, фірмі. Ця система складна, виконуємо багато функцій, вимагає ретельного проектування, монтажу та постійного обслуговування. Придбати цю дорогу систему може тільки велике підприємство (організація), тому її обслуговування доцільно довіряти тій фірмі, яка проектувала і встановлювала ее.В загальних рисах, Система контролю і управління доступом (СКУД) являє собою електронну пропускну систему (турнікети, шлагбауми) і пластикові картки доступу, які видаються кожному співробітнику. Ці картки несуть в собі інформацію про власника: його особисті дані, посада, режим роботи. Також йде фіксування точного часу, коли ця картка використовувалася для проходу на / з території підприємства. Крім пластикових карт, для отримання доступу можуть бути використані ключі-брелоки, стікери, відбитки пальців, сканування сітківки ока. Всі форми отримання доступу залежать від рівня сістемиконтроля і секретності об’єкта: найпростіші і широко використовувані – пластикові карти, найскладніші (тому дорогі) – сканування сітківки ока.

Які б не були носії інформації, вся СКУД складається з:

— Пристрій ідентифікації (зчитувач);

— Контролер;

— Виконавчий пристрій (пропускне).

Вся система управляється комп’ютерною програмою, яка не тільки контролює доступ, але і веде облік робочого часу, записує протокол всіх подій. Багато СКУД оснащені охоронною і протипожежною системою і підрозділяються на 3 види:

— Автономна система – управляє доступом без передачі інформації на контрольний пункт і не управляється оператором;

— Центральна (мережева) система контролю доступу – передає всю інформацію про події на центральний пункт охорони і управляється оператором;

— Універсальні системи – працюють як автономні, так і, в разі необхідності, мережеві системи контролю доступу.

Монтаж і обслуговування такої складної системи треба довіряти тільки професіоналам в цій області, а саме фахівцям ТОВ «ІБК« Територія Безпеки », які мають великий досвід, зароблений роками і наполегливою працею. Зателефонуйте нам, укладіть договір на установку і технічне обслуговування СКУД і переконайтеся в нашому високому професіоналізмі.

Замки і клямки

Турнікети

Дверні доводчики

Захисні ролети

Автоматика для воріт

Шлагбауми

Чому ми?


Професіоналізм

Наш колектив професіоналів любить свою роботу і цінує своїх замовників

Швидкість

Ми працюємо швидко і націлені на 100% результат

Надійність

Комплексні інженерні рішення гарантують безпкеку і функціональність в кожну секунду робочого процесу

Економність

Розумне співвідношення ціни та якості

Партнеры


T-SECURITY › Безпека Номер — ❶ › Кращі Системи! › Site-Ok.ua