Територія Вашої безпеки


Установка систем відеоспостереження

Система відеоспостереження – це комплекс програмного забезпечення, обладнання та комплектуючих для надійної охорони територій та об’єктів. В комплексну систему безпеки крім відеоспостереження може входити контроль доступу, пожежна та охоронна сигналізація. Купити систему відеоспостереження і замовити послуги монтажу в Миколаєві, Києві та на іншій території країни за доступною ціною можна в компанії ТОВ «ІБК« Територія Безпеки », скориставшись сайтом – t-security.com.ua.

Функціональні можливості обладнання

Основні функціональні можливості охоронної системи відеостеження:

– цілодобове забезпечення стеження і виведення інформації на монітор або збереження на відеореєстраторові. Інформація фіксується на жорсткому диску. Залежно від площі об’єкту, що охороняється встановлюють спостереження від 4 каналів до 256 каналів.

– детектор руху в комплекті з відеокамерами відтворює запис при спрацьовуванні датчика руху на об’єкт, що рухається. ІК підсвічування в камерах системи відеоспостереження дозволяє вести запис в хорошій якості в темний час:

– можливість встановлювати різні режими запису – від безперервного, до включення камер по необхідності.

Сьогодні на зміну аналогової відеофіксації приходять нові IP і HDCVI технології, що забезпечують трансляцію і запис в різних форматах високої якості – 720р і 1080р. Вибрати необхідний комплект спостереження можна в каталозі інтернет-магазину ТОВ «ІБК« Територія Безпеки ». Також на сайті t-security.com.ua. можна подивитися прайс на обладнання, а також на послуги складання проекту і установку. Вартість комплекту обладнання залежить від кількості каналів, використаної технології (IP і HDCVI) і від бренду.

Комплектація системи спостереження

Залежно від сфери використання і застосовуваної технології в комплект відеоспостереження входять:

– відеокамери – використовуються для фокусування і передачі зображення;

– відеореєстратори – застосовують для запису, що надійшла з камери інформації;

– монітори – встановлюють для відображення зображення в поточному часу;

– пульти управління поворотним механізмом для камер.

Купити будь-якій комплектації обладнання для відеоспостереження можна на сайті t-security.com.ua. Слід лише відправити заявку і менеджер зателефонує для уточнення нюансів замовлення, а також проінформує, скільки коштує комплект спостереження в залежності від використовуваної технології і кількості каналів.

Монтування системи спостереження проводиться відповідно до складеної проектної документації. Фахівці компанії ТОВ «ІБК« Територія Безпеки »допоможуть скласти проектно-кошторисну документацію і змонтують комплект обладнання для спостереження. Замовити послуги по установці системи відеоспостереження в Києві і на іншій території України за доступною ціною можна на сайті t-security.com.ua.

Коли необхідний монтаж відеоспостереження

Встановити охоронну систему спостереження необхідно в тому випадку, коли стоять такі завдання:

– охорона майна приватного будинку, офісу або підприємства;

– охорона продукції, що випускається і сировини у виробничих цехах і на складах;

– контроль робочого процесу в офісі і на підприємстві. Камери фіксують в який час співробітники приходять на роботу і чи всі робочі постійно знаходяться на своєму робочому місці і виконують функціональні обов’язки;

– якщо необхідно залишити дитину з нянею;

– фіксування кількості відвідувачів в закладі, і в який час починається потік людей;

– спостереження за автомобілями на стоянці біля підприємства або офісу.

Чи можна змонтувати комплект обладнання самостійно

Установка системи відеоспостереження власними силами можлива, але потрібно звернути увагу на перелік недоліків, а потім приймати рішення, проводити монтаж самому або довірити роботу професіоналам:

– самостійно підібрані комплекти спостереження, часто неефективні. Можуть бути несумісні камери і відеореєстратором або різні параметри потужності;

– неправильно підібрані комплектуючі і не розрахований правильно метраж кабелів, тому роботи доведеться зупинити і докуповувати відсутні деталі;

– відсутність вузькоспеціалізованого обладнання та інструментів, які надійно закріплять між собою всі основні робочі вузли системи.

Щоб мати якісне охоронне спостереження, потрібно довірити установку системи відеоспостереження професійним майстрам компанії ТОВ «ІБК« Територія Безпеки ».

Вартість монтажу залежить від території об’єкта і складності проекту. Всі ціни на обладнання, комплектуючі та послуги проектування і встановлення зазначені в прайсі.

Переваги співпраці з ТОВ «ІБК« Територія Безпеки “

Основними перевагами установки і монтажу системи відеоспостереження в ТОВ «ІБК« Територія Безпеки »є:

– безкоштовна консультація та виїзд інженерів на об’єкт;

– підбір оптимального комплекту обладнання;

– монтаж у зручний для замовника час;

– оперативне та якісне виконання роботи.

Монтаж систем відеоспостереження в компанії ТОВ «ІБК« Територія Безпеки »- це гарантія безпеки об’єкту, що охороняється.

Проектування систем відеоспостереження

Ремонт відеоспостереження

Обслуговування систем відео спостереження

Чому ми?


Професіоналізм

Наш колектив професіоналів любить свою роботу і цінує своїх замовників

Швидкість

Ми працюємо швидко і націлені на 100% результат

Надійність

Комплексні інженерні рішення гарантують безпкеку і функціональність в кожну секунду робочого процесу

Економність

Розумне співвідношення ціни та якості

Партнеры


T-SECURITY › Безпека Номер — ❶ › Кращі Системи! › Site-Ok.ua