Територія Вашої безпеки


Установка проекторів

Сьогодні часто монтують мультимедійні екрани і проектори. Перш, ніж придбати і змонтувати пристрій, необхідно визначитися з цілями його установки – для проведення конференцій, презентацій в офісі, для ведення навчального процесу або для трансляції відеоряду в домашньому кінотеатрі. Замовити послуги установки проектора в Києві і в інших містах України можна в компанії ТОВ «ІБК« Територія Безпеки », залишивши заявку на сайті t-security.com.ua.

Правила установки обладнання

Існують правила монтажу, яких необхідно дотримуватися:

— точний розрахунок розміру проекційної поверхні. Для комфортного перегляду інформації, пристрій потрібно встановлювати відповідно до такими параметрами – відстань від екрана до першого ряду залу для глядачів не менше 2,5 метра, якщо проекційна площа не перевищує 2400х1800мм. При розмірі проекційної поверхні 3000 х 1700 мм, відстань повинна бути від 3 до 3,5 метрів;

— висота розміщення проекційної поверхні від підлоги – 1-1,20 метрів. У домашніх кінотеатрах при малій кількості глядачів, висоту можна знизити до 80-90 см.

Пристрій можна встановлювати на стіні і на стелі. Автоматизоване мультимедійне обладнання управляється за допомогою пульта. Для отримання якісної проекції зображення на екран, потрібно правильно підвести комунікаційні кабелі і грамотно розмістити обладнання. Ціна на установку проектора в компанії ТОВ «ІБК« Територія Безпеки »залежить від кількості підведених комунікацій і виду екрана.

Чому ми?


Професіоналізм

Наш колектив професіоналів любить свою роботу і цінує своїх замовників

Швидкість

Ми працюємо швидко і націлені на 100% результат

Надійність

Комплексні інженерні рішення гарантують безпкеку і функціональність в кожну секунду робочого процесу

Економність

Розумне співвідношення ціни та якості

Партнеры


T-SECURITY › Безпека Номер — ❶ › Кращі Системи! › Site-Ok.ua