Територія Вашої безпеки


Монтаж мультимедійних систем

Установка мультимедіа в сучасних офісах – це можливість не тільки корпоративної трансляції відео, але і вирішення важливих комунікаційних завдань (розгорнути корпоративну мережу). Замовити установку мультимедійної системи на підприємстві або офісі можна на сайті t-security.com.ua. Фахівці компанії ТОВ «ІБК« Територія Безпеки »складуть проект мережі і змонтують необхідне обладнання.

Организовать передачу информации при помощи видеосигнала сегодня стало проще – нет необходимости прокладывать километры дорогостоящих кабелей, устройства подключаются в существующую сетевую инфраструктуру. Корпоративные сети необходимы для трансляции видео потока на производственных предприятиях, с несколькими и цехами, или в офисах крупных компаний.

Сучасні мультимедійні плеєри генерують необхідний контент автоматично, і для його передачі не потрібен обслуговуючий персонал – будь-яка інформація передається по декількох каналах одночасно. Для трансляції потрібно використовувати IP камери, які записують і передають відео та звук.

В кімнатах для переговорів або в конференц-залах встановлюються мультимедійні екрани, на яких можна переглядати контент з телефону або ноутбука за допомогою передавача.

Встановити мультимедіа в офісі потрібно довірити професіоналам з компанії ТОВ «ІБК« Територія Безпеки ». Співпраця з кваліфікованими фахівцями – це гарантія якісно виконаних монтажних робіт.

Установка переговорних систем

Установка акустичних систем

Установка проекторів

Установка домашніх кінотеатрів

Чому ми?


Професіоналізм

Наш колектив професіоналів любить свою роботу і цінує своїх замовників

Швидкість

Ми працюємо швидко і націлені на 100% результат

Надійність

Комплексні інженерні рішення гарантують безпкеку і функціональність в кожну секунду робочого процесу

Економність

Розумне співвідношення ціни та якості

Партнеры


T-SECURITY › Безпека Номер — ❶ › Кращі Системи! › Site-Ok.ua