Територія Вашої безпеки


Монтаж антикрадіжних систем

Проблема крадіжок товару в магазинах була завжди, недарма перші охоронні системи були розроблені і впроваджені в охоронну систему ще в середині 50-х років ХХ-го століття. Величезні сучасні торгові площі, кількість обслуговування покупців на одиницю часу, компактні розміри товарів змушують розробників охоронних систем впроваджувати в життя все більше конфігурацій охоронних систем.

Співробітники ТОВ «ІБК «Територія Безпеки» готові надати вам широкий вибір охоронних систем, розробити проект їх установки, надати все необхідне обладнання на об’єкт, змонтувати і запустити його в роботу.

Протикрадіжні системи дозволяють власникам торгових і сервісних точок уникнути крадіжки товару і уникнути збитків. При цьому істотно економляться кошти на наймання охоронців. І бонусом при встановленні охоронної системи буде фактор відлякування злодіїв від вашого бізнесу – злодії рідко лізуть туди, де можуть легко попастися.

Сучасні охоронні системи включають в себе такі елементи:

— антени – вловлюють сигнали датчиків під час виносу товару. Монтуються в рамки ворота і встановлюються на виході з каси або торгового залу;

— датчики (одноразові та багаторазові) – мітки, в яких вмонтована пластина, яка резонує і видає звуковий сигнал поруч з антеною. Кріпляться на товарні одиниці, виставлені в торговому залі;

— деактіватори і знімачі міток – одноразові захисні датчики-мітки деактивуються на касі і виносяться з товаром за переділи антен, багаторазові етикетки знімаються і використовуються багаторазово;

— ручні детектори – перевіряють наявність у покупця речей, оснащених датчиками-мітками без необхідності огляду чи обшуку покупця. Детектори реагують на датчики на відстані до 30 см.

Сучасні охоронні системи умовно поділяються на 3 види за способом розпізнавання і передачі сигналу:

— акустомагнітні;

— радіочастотні;

— електромагнітні.

Тільки фахівці знають, як розрахувати необхідну кількість протикрадіжні обладнання і якого виду в залежності від величини торгового залу, пропускної здатності рамок (ширини проходу), кількість товарних позицій, технічних умов (наявність і якість електропроводки, розташування стелажів та ін). Замовте у нас є проект і ми забезпечимо вашу торгову точку найкращим противокражным обладнанням, оптимально розрахованими саме на ваші потреби і запити.

Чому ми?


Професіоналізм

Наш колектив професіоналів любить свою роботу і цінує своїх замовників

Швидкість

Ми працюємо швидко і націлені на 100% результат

Надійність

Комплексні інженерні рішення гарантують безпкеку і функціональність в кожну секунду робочого процесу

Економність

Розумне співвідношення ціни та якості

Партнеры


T-SECURITY › Безпека Номер — ❶ › Кращі Системи! › Site-Ok.ua