Територія Вашої безпеки


Монтаж систем пожежної сигналізації

Довірте професіоналам монтаж пожежної сигналізації – складного і високотехнологічного комплексу робіт з автоматичного запобігання пожежі. Заходи щодо розробки і монтажу протипожежного оповіщення повинні починатися з проектних робіт: моніторинг технічних особливостей проекту (розмір та дизайн площ, місце розміщення об’єкта), з’ясування побажань замовника, узгодження всіх дозвільних документів.

Після затвердження проекту вибирається потрібне обладнання. Головний елемент пожежної сигналізації – це датчики. Сьогодні існують три види:

— оптичні – вловлюють інфрачервоне і ультрафіолетове випромінювання вогню;

— димові – спрацьовують на виникнення диму;

— теплові – реагують на підвищення температури.

Всі вони можуть бути дротяними і бездротовими в залежності від технічних умов монтажу сигналізації. Для більшої надійності бажано використовувати не менше двох видів датчиків. Сигнал від них подається з допомогою приладів прийому інформації на контрольний пункт, який містить систему оповіщення.

Зараз існують два види автоматичної протипожежної сигналізації:

— аналогова – реагує тільки на сигнал датчиків при виникненні задимлення або вогню в приміщенні;

— адресна – система автоматично через певні проміжки часу збирає дані стану датчиків.

Обидві системи мають свої особливості і для кожної визначені окремі умови застосування. Об’єкт монтажу пожежної сигналізації ділиться на кілька зон контролю, в яких встановлюються вибрані типи датчиків. Все обладнання та виконання робіт повинно відповідати нормам і Стандартам пожежної безпеки. Також, повинні бути виконання вимоги до вибору і монтажу електромережі.

Особливі вимоги пред’являються і контрольного пункту, який «збирає» дані датчиків, обробляє інформацію і включає систему оповіщення у разі небезпеки. Контрольний пункт має обладнати в окремому приміщенні і доступ до неї обмежується.

Як бачимо, монтаж пожежної сигналізації доступний тільки фахівцям цієї сфери, якими є співробітники ТОВ «ІБК «Територія Безпеки» – ми надійно захистимо вас від ризику втрати майна або загрози вашому житті у разі пожежної небезпеки. Ми підберемо і якісно встановимо оптимальне для вас обладнання, яке вбереже майно і забезпечить вам безпеку і спокій.

Чому ми?


Професіоналізм

Наш колектив професіоналів любить свою роботу і цінує своїх замовників

Швидкість

Ми працюємо швидко і націлені на 100% результат

Надійність

Комплексні інженерні рішення гарантують безпкеку і функціональність в кожну секунду робочого процесу

Економність

Розумне співвідношення ціни та якості

Партнеры


T-SECURITY › Безпека Номер — ❶ › Кращі Системи! › Site-Ok.ua